O nas

O nas

Spółka Konimpex została założona w roku 1989 w Koninie i początkowo skupiała się na handlu surowcami chemicznymi i przemysłowymi.

Firma oferuje najwyższej jakości produkty oraz indywidualnie dopasowane rozwiązania logistyczne współpracując z klientami z takich branż jak motoryzacyjna, oponiarska, gumowa, farbiarska, budowlana, drogowa, izolacyjna, tworzyw sztucznych itp.

Nasza filozofia wyrasta z idei społecznej odpowiedzialności - działając globalnie, nie zapominamy o zobowiązaniach względem pracowników, lokalnej społeczności i ekosystemu. Dlatego konsekwentnie tworzymy przyjazne i wspierające miejsce pracy, prowadzimy działalność charytatywną, angażujemy się w lokalne inicjatywy i działalność organizacji pożytku publicznego, jak Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Otwarcie”.

Jednak odpowiedzialność to nie tylko idealizm. To również codzienna dbałość o najwyższą jakość usług i produktów, owocująca trwałymi relacjami biznesowymi. Chcemy dawać naszym partnerom biznesowym poczucie, że ich biznes jest dla nas równie ważny jak nasz.

Wiemy, że warto inwestować w zaufanie. To kapitał, na którym opiera się nasz sukces.  

Naszą misją jest wspieranie działalności partnerów biznesowych, poprzez dostarczanie profesjonalnych usług handlowych, logistycznych i doradczych oraz tworzenie miejsca pracy wspierającego rozwój i satysfakcję pracowników, uwzględniając interesy społeczności lokalnej i aspekty środowiskowe.
 
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ