Przekaż swoje 1,5% Fundacji Otwarcie!

9 lutego 2024
Z przyjemnością informujemy, że nadchodzi okres rozliczeniowy, a wraz z nim okazja do wsparcia podopiecznych Fundacji na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Otwarcie” w Koninie poprzez przekazanie 1,5% podatku.Możliwe jest bezpłatne rozliczenie oraz przekazanie 1,5% podatku na Fundację, wystarczy skorzystać ze specjalnego linku: https://www.pitax.pl/rozliczenie-pit-online-0000271226/ 

Fundacja „Otwarcie” od ponad 15 lat aktywnie wspiera dzieci, młodzież i osoby dorosłe z niepełnosprawnościami oraz ich rodziny na terenie powiatu konińskiego. Podopieczni Fundacji uczestniczą w różnorodnych wydarzeniach kulturalnych, sportowych oraz realizują projekty artystyczne i społeczne. Fundacja organizuje zajęcia integracyjno-edukacyjne w ramach działalności Klubu Wsparcia.

Cele statutowe Fundacji obejmują działania na rzecz osób niepełnosprawnych, pomoc dzieciom i osobom szczególnie uzdolnionym w trudnej sytuacji materialnej, szerzenie oświaty wśród osób z ograniczonym dostępem, wsparcie instytucji o ważnym znaczeniu społecznym oraz aktywizację zawodową młodzieży, w tym niepełnosprawnej.

Przekazując jedynie 1,5% podatku, możemy razem osiągnąć wielkie rzeczy!

 
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ