Forum Logistyczno - Transportowe - relacja z wydarzenia

25 maja 2018
Forum Logistyczno – Transportowe było odpowiedzią na kluczowe potrzeby firmy Konimpex i spółek powiązanych w zakresie usług logistycznych i transportowych. Wydarzenie było również niezwykłą okazją do poszerzenia wiedzy z zakresu branży transportowej, a także możliwością nawiązania szeroko pojętej współpracy.
 
W spotkaniu uczestniczyli przedstawiciele firm transportowych, pracownicy naukowo-dydaktyczni Państwowej Wyższe Szkoły Zawodowej, pracownicy Grupy Konimpex oraz zaproszeni eksperci. Grono odbiorców stanowili również studenci, którzy mieli niepowtarzalną szansę poznać potencjalnych pracodawców.
 
Istotnym punktem Forum była strefa networkingu, podczas której uczestnicy mieli okazję spotkać się z Pracownikami Grupy Konimpex. Przygotowaliśmy również strefę ekspercką, w której goście mogli skorzystać z bezpłatnych konsultacji i porad udzielanych przez ekspertów.
 
W trakcie wydarzenia zaproszeni specjaliści poruszyli tematy związane m.in. z nowymi tachografami z GPS, płacami minimalnymi obowiązującymi na terenie Unii Europejskiej, roszczeniami odszkodowawczymi w transporcie międzynarodowym, zasadami i zakresem kontroli w przedsiębiorstwie transportowym, a także podpowiedzieli w jaki sposób unikać pułapek w ubezpieczeniach OCP i OSC.
 
Mamy nadzieję, że wydarzenie zaowocuje nawiązaniem długotrwałych relacji biznesowych.
WYSZUKIWARKA
ZAMKNIJ